Szkolenia ŁódźPoczta mapa
Chcesz się dowiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!
Nazwa instytucji
(nie dotyczy osób prywatnych):
Imię i Nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZKOLENIA ŁÓDŹ do celów marketingowych. Dane nie będą przekazywane osobom trzecim. Zgodnie z ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 roku) Klient ma prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych.

» Kursy specjalistyczne

KURSY

1. KURS RACHUNKOWOŚCI 

Cena promocyjna - 550,00 zł
Cena dla studentów SAN - 399,00 zł

Kurs podstawowy z  rachunkowości przygotowany jest dla osób które nie miały styczności z rachunkowością, a wiążą z nią swój dalszy rozwój zawodowy lub chcą poszerzyć swoją wiedzę. Wprowadza w obszary niezbędnej wiedzy z zakresu podstaw rachunkowości oraz niezbędnej dokumentacji księgowej. Uczestnikami kursu może być każdy. 

Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do egzaminu oraz do pracy w zawodzie jako księgowy. Wykładowcy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Kurs rachunkowości przez nas oferowany realizowany jest w formie 44-o godzinnego cyklu szkoleniowego w formule popołudniowej w dni powszednie.

Zakres merytoryczny kursu - sprawdź!!!


Zapraszamy do kontaktu

2. KURS MAKLERSKI

Celem kursu maklerskiego jest przygotowanie kandydata na maklera Giełdy Papierów Wartościowych do zdania egzaminu organizowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Ze względu na specyficzną formę testową oraz dostępność pytań z poprzednich egzaminów (które często się powtarzają), nacisk położony zostanie na część praktyczną polegającą na rozwiązywaniu zadań z wcześniejszych testów w powiązaniu z przedstawianym materiałem teoretycznym.

Kurs maklerski przez nas oferowany realizowany jest w formie 64-o godzinnego cyklu szkoleniowego w formule weekendowej lub popołudniowej w dni powszednie. Przeznaczony jest dla osób planujących podejść do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Mile widziane są również osoby nie mające w planach przystępowania do egzaminu, a jedynie pragnące zdobyć wiedzę na temat rynku kapitałowego.

Program kursu obejmuje zagadnienia niezbędne do zdania egzaminu państwowego na maklera GPW. Zajęcia praktyczne (rozwiązywanie zadań, m.in. zadań z technik notowań giełdowych) poprzedzone są niezbędną częścią teoretyczną. Zapewniamy materiały szkoleniowe, w tym ustawy, których znajomość jest niezbędna do uzyskania sukcesu na egzaminie. W trakcie kursu omawiana jest ponadto strategia egzaminacyjna a uczestnicy przerabiają pytania egzaminacyjne z poprzednich lat.

HARMONOGRAM - KURS  WARSZAWA

HARMONOGRAM - KURS ON-LINE

kurs-maklerski.com

3. INTERNATIONAL BUSINESS PRESENTATION SKILLS COURSE

Dates: Please contact us
Price: 399,00 PLN*

*Price for students of University of Social Sciences can be vary


OBJECTIVES OF TRAINING:

This training course is intended for Polish people required to give business presentations in English Language.

The goal of the course is to provide you with the confidence, language skills and cultural knowledge to be able to perform an English language business presentation EVEN in front of native speakers.

Taught in English language by a British born trainer this course offers invaluable experience to people working for companies with English speaking clients, people working under English speaking managers, or undergraduates wishing start international careers home and abroad.

More details - click here

      4. OBSŁUGA KLIENTA W JĘZYKU ANGIELSKIM

Cena promocyjna - 399 ,00 zł
Cena dla studentów SAN - BEZPŁATNIE (tylko dla pierwszych 10 osób)


Kurs został zaprojektowany z myślą o osobach, które chciałyby podczas swojej kariery pracować z wykorzystaniem języka angielskiego, zwłaszcza podczas komunikacji online z native spikerami, gdzie zarówno wiedza o kulturze jak i znajomość języka są niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Dzięki zajęciom prowadzonym w języku angielskim przez brytyjskiego native’a , z wykorzystaniem materiałów opracowanych w oparciu o współpracę z angielskimi firmami, kurs jest niezmiernie przydatny dla pracowników firm obsługujących klientów zagranicznych, osób pracujących w biurach , zespołach posługujących się językiem angielskim, anglojęzycznych studentów rozważających podjecie pracy w sektorze SSC lub BPO, osób rozważających przeniesienie się do anglojęzycznego kraju w celu podjęcia tam zatrudnienia.

Zakres merytoryczny kursu - sprawdź!!!

Zapraszamy do kontaktu

    5. CROSS CULTURAL BUSINESS SKILLS COURSE

Dates: Please contact us
Price: 399,00 PLN*

*Price for students of University of Social Sciences can be vary

OBJECTIVES OF TRAINING

This training course is intended for Polish people who work for international companies in English Language.

The goal of the course is to provide you with the confidence, language skills and cultural knowledge to be able to function at work with people from other countries and cultures with less cultural conflict.

Taught in English language by a British born trainer this course offers invaluable experience to people working for companies with English speaking clients, people working under English speaking managers, or undergraduates wishing start international careers home and abroad.

More details - click here

6. KURS TRENERSKI

Kurs ma za zadanie zapoznanie kandydata ze specyfiką zawodu trenera. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie cechy oraz kompetencje powinien posiadać dobry trener, jakie narzędzia ma do dyspozycji oraz jak wysoki jest stopień samodzielności w zawodzie.

Więcej >>>

7. KURS EVENT MANAGER

Kurs Event Manager skierowany jest przede wszystkim do osób, które wiążą swoją karierę z branżą eventową i chciałyby bliżej poznać specyfikę zawodu. W kursie mogą wziąć udział osoby, które wcześniej nie miały styczności z organizacją eventów. Do udziału zapraszamy również pracowników branży hotelarsko-gastronomicznej. Celem kursu jest zaznajomienie uczestników ze specyfiką organizacji eventów: od zaplanowania do realizacji.

Więcej >>>

VCC Partner   VCC Akademia Edukacyjna

 

 

Standard Usługi Szkole
niowej
TOEIC

EPA

Firma zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr 2.10/00061/2010

www.szkolenia-lodz.comRealizacja: CMS Dianthus